Oferta pracy

F I RMA

Firma: Ogrody.jpg S.C

Adres: 05-500 Piaseczno ul. Geodetów 176/E

Województwo: Mazowieckie

Telefon: 507 526 922

E-mail: biuro@boiskajpg.pl

www.boiskajpg.pl

POSZUKUJEMY

  • Greenkeeperów, ogrodników z doświadczeniem w pielęgnacji trawników, gospodarzy boisk

OPIS STANOWISKA

  • Wykonywanie zabiegów boiskowych:
  • Aeracje
  • Wertykulacje
  • Piaskowanie
  • Wytyczanie oraz malowanie linii
  • Opryski chemiczne
  • Nawożenia
  • Koszenie
  • Podstawowy serwis Maszyn
  • Kontakt z klientem

WYMAGANIA

  • doświadczenie min.2 lata na stanowisku Greenkeepera lub ogrodnika odpowiedzialnego za pielęgnację trawników
  • znajomość procesu pielęgnacji trawy
  • umiejętność obsługi i konserwacji kosiarek oraz maszyn do pielęgnacji boisk (traktory, aeratory itp.)
  • wiedza w zakresie stosowania środków ochrony roślin oraz nawozów
  • umiejętność wykonywania zabiegów konserwacyjnych na murawach naturalnych
  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę oraz powierzony sprzęt
  • umiejętność pracy w grupie
  • punktualność
  • gotowość do pracy w weekendy oraz ponadnormatywne w okresie „wysokiego sezonu”
  • prawo jazdy kat. B (doświadczenie w kierowaniu busów)
  • zaangażowanie, brak nałogów

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju oraz brania udziału w szkoleniach branżowych możliwości przyuczenia się w nowych zadaniach
  • "rodzinną" atmosferę pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z

klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na

podany adres e-mailowy: jan.pedryc@ogrodyjpg.pl lub kontakt

osobisty w siedzibie Spółki w Piasecznie przy ul. Geodetów 176/E

lub pod numerem telefonu : 507 526 922

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.