Oferta

 

Firma „Boiska.jpg” jest w stanie zaoferować Państwu każdy zabieg poprawiający kondycje muraw sportowych na boiskach piłkarskich oraz polach golfowych.
Poniżej prezentujemy Państwu naszą główną ofertę:

 

Aeracja

Podstawowy zabieg wykonywany na obiekcie sportowym. Pomaga rozluźnić i napowietrzyć glebę, rozwija rozwój strefy korzeniowej oraz stwarza znakomite warunki do gry zawodnikom.

Oferujemy:

  • aeracje płytkie oraz głębokie,
  • aeracje otworowe z “wykorkiem’’ oraz bez „wykorka”,

aeracje liniowe.

Piaskowanie

Zabieg nieodzownie połączony z aeracją opisaną w poprzednim z punktów. Zalety piaskowania po zabiegu aeracji są nieopisane.

Piaskowanie:

  • poprawia drenaż boiska,
  • zwiększa masę korzeniową,
  • pomaga docierać wodzie i składnikom mineralnym w głębsze sfery gleby,

Zabieg wykonywany regularnie dodatkowo umożliwia wyrównanie płyty boiska lub innych muraw sportowych.

Wertykulacja

Zabieg wykonywany najczęściej wiosną lub jesienią. Pomaga pozbyć się nagromadzonego filcu, którego zbyt duża obecność na murawach może powodować problemy. Nacinanie korzeni w czasie tego zabiegu dodatkowo pobudza i ożywia trawę. W ofercie posiadamy także specjalistyczne szczotki, które umożliwiają w szybki sposób usunięcie urobku powstałego w czasie wykonywania wertykulacji.

Nawożenie

Bez dostarczenia odpowiednio zbilansowanego ‘’pokarmu’’ żadna murawa nie osiągnie idealnego stanu zdrowotnego i estetycznego. O wadze tego zabiegu nie potrzeba się rozpisywać, ale warto wspomnieć, że w naszej ofercie oprócz samego nawożenia, znajdziecie Państwo programy nawozowe poparte badaniami glebowymi.
Podczas doboru produktów współpracujemy z wiodącymi firmami zajmującymi się dystrybucją nawozów działającymi na rynku od wielu lat. t.

Dosiew

Duża eksploatacja boisk i pól golfowych doprowadza do przerzedzania się trawy, a z czasem nawet do jej całkowitego zanikania w miejscach najbardziej użytkowanych.
Oferujemy dosiew wgłębny, który dzięki umieszczaniu nasion bezpośrednio w glebie pomaga przyśpieszyć okres kiełkowania, a skuteczność wzrostu trawy jest bardzo wysoka.

Opryski

W zależności od potrzeb wykonujemy profilaktyczne lub doraźne odchwaszczanie, zapobieganie chorobom grzybowym oraz opryski preparatami typu wetting agent zapobiegające m.in. hydrofobii. Posiadane przez nas opryskiwacze, bardzo usprawniają te zabiegi. Dodatkowo poprzez opryski wykonujemy także m.in. organiczne nawożenia boisk.

Inne

Oferujemy również wiele innych zabiegów m.in: wałowanie murawy, grabienie zgrzebłem, czyszczenie drag matą, koszenie, uzupełnianie ubytków poprzez kładzenie trawy z rolki oraz doradztwo i konsultacje.