Wertykulacja

Wertykulacja boiska piłkarskiego

Profesjonalna wertykulacja boiska piłkarskiego

To zabieg wykonywany najczęściej wiosną lub jesienią. Pomaga pozbyć się nagromadzonego filcu, którego zbyt duża obecność na murawach może powodować problemy. Nacinanie korzeni w czasie tego zabiegu dodatkowo pobudza i ożywia naszą trawę. W ofercie posiadamy także specjalistyczne szczotki, usuwające szybko i bezproblemowo urobek powstały w czasie wykonywania wertykulacji.

Wertykulacja boiska piłkarskiego — zaufaj specjalistom od pielęgnacji zieleni

Idealnie równa i soczyście zielona murawa to chluba wielu boisk piłkarskich. Opiekujące się nimi osoby doskonale wiedzą, co robić, aby piłkarze mogli grać na doskonałej jakości nawierzchni. Zabieg wertykulacji, który oferujemy umożliwia profesjonalne przygotowanie boiska do kolejnego sezonu. Wzruszona ziemia przepuszcza więcej tlenu, a trawa może lepiej przyswoić składniki z nawozu. Dzięki specjalistycznym maszynom, jakimi dysponujemy zabieg ten wykonujemy w pełni profesjonalnie, a jego efekty są naprawdę doskonałe.

Jako doświadczona firma oferująca wertykulację boisk piłkarskich zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klubom piłkarskim z terenu Piaseczna i całego województwa mazowieckiego. Wśród naszych usług znajdziesz także inne zabiegi pielęgnacyjne, takie jak nawadnianie, dosiew nasion, nawożenie, opryski, aerację, czyszczenie czy piaskowanie. Zapraszamy do kontaktu!

Może Cię zainteresować: Aeracja boiska

Kontakt

Zadbaj o swoje boiska sportowe już teraz!

Skontaktuj się z nami i daj swoim boiskom sportowym najlepszą opiekę. Zapewniamy kompleksowe usługi pielęgnacyjne, które podniosą jakość i wytrzymałość muraw. Nie czekaj, zadzwoń już teraz!

2 + 12 =

Masz pytania

Skontaktuj się z nami!

Boiska.jpg Jan Pedryc

05-510 Konstancin-Jeziorna

ul. Gdańska 2

Nip 1231088024 

© BOISKA.JPG 2023 All Rights Reserved | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Media Majk

© BOISKA.JPG 2023 All Rights Reserved | Polityka prywatności
Projekt i realizacja Media Majk