O nas

Poznaj nas

Specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne

Doskonałe warunki dla Twojego boiska

Zapewniamy kompleksowe usługi pielęgnacyjne dla muraw sportowych. Dzięki naszym zabiegom nawodnienie trawy zostanie zoptymalizowane, a murawa będzie zawsze w nienagannej kondycji. Niezależnie od rodzaju boiska czy wymagań, mamy rozwiązania odpowiednie dla każdej powierzchni. Przekonaj się, że nasza firma to gwarancja doskonałych warunków na Twoim boisku!

Doświadczony zespół specjalistów

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych osób posiadających wieloletnie doświadczenie w pielęgnacji muraw sportowych. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom możemy zapewnić Ci kompleksową obsługę i najlepsze rezultaty.

Sprzęt najwyższej klasy

Posiadamy nowoczesny sprzęt i narzędzia, które umożliwiają nam przeprowadzanie skutecznych i efektywnych zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki temu możemy zagwarantować Ci profesjonalne wykonanie każdego zadania.

Indywidualne podejście do Twoich potrzeb

Rozumiemy, że każde boisko sportowe jest inne i wymaga spersonalizowanego podejścia. Dlatego dostosowujemy nasze zabiegi do specyfiki Twojej murawy, zapewniając optymalne rezultaty i długotrwałą trwałość.

Zaufaj nam i ciesz się doskonałymi murawami sportowymi

Nasza firma ma na swoim koncie wiele zadowolonych klientów, którzy docenili naszą profesjonalność, skuteczność i profesjonalne podejście do pracy. Dołącz do nich i przetestuj nasze usługi już dziś!

10 lat

doświadczenia

10

systemów nawodnień

10 boisk

pod stałą opieką

1000+

wykonanych zabiegów

Kontakt

Zadbaj o swoje boiska sportowe już teraz!

Skontaktuj się z nami i daj swoim boiskom sportowym najlepszą opiekę. Zapewniamy kompleksowe usługi pielęgnacyjne, które podniosą jakość i wytrzymałość muraw. Nie czekaj, zadzwoń już teraz!

10 + 8 =

Masz pytania

Skontaktuj się z nami!

Boiska.jpg Jan Pedryc

05-510 Konstancin-Jeziorna

ul. Gdańska 2

Nip 1231088024 

© BOISKA.JPG 2023 All Rights Reserved | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Media Majk

© BOISKA.JPG 2023 All Rights Reserved | Polityka prywatności
Projekt i realizacja Media Majk