Aeracje

Aeracja boiska

Aeracja boiska – specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne

To podstawowy zabieg wykonywany na obiektach sportowych. Pomaga rozluźnić glebę, napowietrzyć ją, rozwija rozwój strefy korzeniowej oraz stwarza dużo wygodniejsze warunki do gry zawodnikom. W Naszej ofercie posiadamy aeracje płytkie oraz głębokie, aeracje otworowe z “wykorkiem’’ oraz bez, a także aeracje liniowe.

 

Aeracja boiska piłkarskiego

Przeprowadzanie aeracji boisk piłkarskich oraz innych terenów zielonych różnego rodzaju opiera się na nakłuwaniu trawnika za pomocą specjalnych, przeznaczonych do tego celu przyrządów. W ten sposób w glebie powstają niewielkie otwory, które zapewniają skuteczniejsze dotlenienie murawy, łatwiejsze wchłanianie wody, a także efektywniejszą pielęgnację. W przypadku boisk sportowych znaczenie ma również fakt, że aeracja przyspiesza regenerację trawnika oraz zwiększa jego odporność na deptanie.

Profesjonalna aeracja boisk sportowych

W naszej firmie zajmujemy się aeracją boisk sportowych na zlecenie Klientów zarządzających ośrodkami sportu i rekreacji, klubami piłkarskimi, a także jednostek samorządu terytorialnego. Dzięki oferowanemu zabiegowi pielęgnacyjnemu tereny sportowe będą spełniać wszelkie wymogi dotyczące przygotowania do rozgrywek, a jednocześnie zagwarantują estetyczny wygląd murawy. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Może Cię zainteresować: Pielęgnacja boiska piłkarskiego

Najczęściej zadawane pytania:

  1. Co to jest aeracja boiska?
  2. Aeracja boiska to proces mechanicznego luźnienia i napowietrzania gleby na boisku sportowym w celu poprawy jakości trawnika i warunków gry.

  3. Dlaczego aeracja boiska jest ważna?
  4. Aeracja boiska jest ważna, ponieważ pomaga w usunięciu zbitych warstw gleby i umożliwia korzeniom trawy swobodny rozwój, co z kolei poprawia chłonność wody i nawożenie.

  5. Kiedy najlepiej przeprowadzać aerację boiska
  6. Optymalny czas na aerację boiska to wiosna lub jesień, kiedy gleba jest wilgotna, ale nie nadmiernie mokra lub sucha.

  7. Jakie są korzyści z aeracji boiska dla użytkowników?
  8. Aeracja boiska poprawia jakość trawy, zapewnia lepszy drenaż boiska i zmniejsza ryzyko kontuzji podczas gry.

  9. Czy mogę przeprowadzić aerację boiska samodzielnie
  10. Aeracja boiska to proces wymagający specjalistycznego sprzętu i wiedzy, dlatego zaleca się skorzystanie z usług profesjonalnej firmy zajmującej się pielęgnacją boisk sportowych.

Kontakt

Zadbaj o swoje boiska sportowe już teraz!

Skontaktuj się z nami i daj swoim boiskom sportowym najlepszą opiekę. Zapewniamy kompleksowe usługi pielęgnacyjne, które podniosą jakość i wytrzymałość muraw. Nie czekaj, zadzwoń już teraz!

7 + 7 =

Masz pytania

Skontaktuj się z nami!

Boiska.jpg Jan Pedryc

05-510 Konstancin-Jeziorna

ul. Gdańska 2

Nip 1231088024 

© BOISKA.JPG 2023 All Rights Reserved | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Media Majk

© BOISKA.JPG 2023 All Rights Reserved | Polityka prywatności
Projekt i realizacja Media Majk